Євгенія Тимошенко може очолити список БЮТ на майбутніх виборах

19 Грудня 2011, 11:45

«Те, що зараз відбувається, – це систематична і цинічна кампанія зі знищення моєї матері, як номінального глави опозиційного руху…Зараз важливо, щоб ім’я Тимошенко не зникло з політики. Я борюсь зараз за свободу своєї матері, а тому досить політично активна. Головним пріоритетом для мене є звільнити її з в’язниці, бо вона – лідер, чия популярність після вироку зросла більше, ніж вона була до цього. Якщо ж буде потрібно, і мати мене про це попросить, то я буду балотуватись на виборах замість неї. Адже зараз під загрозою перебуває не що інше як майбутнє України як демократичної держави», – зазначила вона.

Зважаючи на теперішню ситуацію Євгенія Тимошенко все ж вважає, що її мати не зможе брати участь у парламентських виборах.

Відповідаючи на питання про фінансування майбутньої виборчої кампанії донька Тимошенко зазначила, що поки її мати була на свободі, навколо завжди було багато людей, які її підтримували. Тепер же, коли вона у в’язниці, люди реагують більш стримано, а бізнес деяких з них також зазнав серйозних втрат.