ЄС очікує на продовження реформ після парламентських виборів – Мінгареллі

12 Липня 2019, 15:13

Голова представництва Європейського Союзу в  Україні Хюг Мінгареллі висловив надію, що після дострокових парламентських виборів 21 липня курс України на проведення проєвропейських реформ збережеться.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час презентації дослідження "ЄС та НАТО у новій Раді: на які реформи чекати?" у Києві в п’ятницю, 12 липня.

 

За його словами, попередня влада за останні п'ять років проявила політичну волю для проведення проєвропейських реформ.

 

"За останні п'ять років було зроблено багато позитивних речей, щоб наблизити Україну до ЄС", – зауважив посол, перелічивши успішні приклади реформ, а саме: децентралізації, державного управління, освіти, пенсійної реформи, очищення банківського сектора.

 

"Ми сподіваємося, що нові лідери розбудовуватимуть далі те, що є на сьогодні… тому що це хороша база того, щоб наблизити Україну до ЄС", – відзначив Мінгареллі.

 

Зокрема, називаючи реформи, на яких новій владі слід зосередитися, посол назвав реформу енергетичного сектора, ринку землі, запуск Антикорупційного суду та приватизацію великих державних компаній.

 

Раніше спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що зовнішньополітичні відомства Сполучених Штатів і Польщі докладають спільних зусиль для підтримки реформ в Україні та для її динамічного розвитку.