ЄС наступного тижня продовжить санкції щодо винних у розпалюванні війни в Україні

7 Березня 2017, 11:44

Європейський союз наступного тижня планує продовжити санкції проти 150 осіб та 37 організацій за підрив територіальної цілісності України. Про це написав у Twitter журналіст Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

"Європейський союз наступного тижня продовжить санкції на 150 чоловік і 37 організацій України та Росії, які загрожують територіальній цілісності України", – написав він.

У цей перелік входять в основному громадяни Росії, в тому числі керівництво силових відомств, а також найближче оточення Владіміра Путіна. У списку також більшість відомих бойовиків Донбасу, а також керівники окупаційної влади Криму.

Нагадаємо, У 2014 році Євросоюз, США, і інші країни ввели санкції відносно РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб з РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру.