ЄС надасть Україні €110 млн на підтримку малого та середнього бізнесу

Акценти
28 Квітня 2015, 12:12

В рамках 11-мільярдного пакету допомоги ЄС виділить €110 млн на підтримку малого та середнього бізнесу. Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії.

Зокрема, €70 млн будуть виділені в рамках спецпакету заходів з підтримки розвитку приватного сектора, яким передбачено підтримку малих і середніх підприємств у різних регіонах України, створення робочих місць тощо.

"Ці заходи є відповіддю на нагальну необхідність підтримати відновлення і розвиток української економіки", – йдеться у повідомленні.

Крім того, цей пакет доповнять кредитні гарантії в розмірі €40 млн в рамках Інвестиційного фонду сусідства.

"ЄС робить свій внесок у відновлення економіки, зокрема, в регіонах, найбільш постраждалих від необхідності інтеграції внутрішньо переміщених осіб", – наводяться в повідомленні слова єврокомісара з питань розширення і політики сусідства Йоганеса Гана.

Нагадаємо, 21 квітня Єврокомісія виділила Україні €250 млн фіндопомоги.

Як відомо, за даними ЄК, Україна отримала €1,360 млрд макрофінансової допомоги у 2014 році і додаткові 250 млн у квітні 2015 року.

У 2014 році фінансування ЄС у рамках інструментів Європейської політики сусідства становило €365 млн, що є найбільшою сумою, коли-небудь виділеною Україні.

Україна у 2014 році також отримала гуманітарну допомогу на суму €139 млн і €2 млн у рамках тематичних програм з розвитку громадянського суспільства та місцевих органів влади.

Як повідомлялося, Європарламент проголосував за надання Україні €1,8 млрд допомоги.

92