Єрмак озвучив теми перемовин радників «нормандської четвірки»

11 Вересня 2020, 15:36

На зустрічі радників лідерів країн «нормандської четвірки» обговорюватимуть скликання «нормандського саміту» і режим «тиші» на Донбасі. Про це сказав українським журналістам перед початком зустрічі у Берліні керівник Офісу президента Андрій Єрмак, передає «Укрінформ» у п‘ятницю, 11 вересня.

 

«Будемо говорити про дуже вважливе питання щодо режиму «тиші», який тривав 6 тижнів. Ми будемо робити все необхідне, щоб його підтримувати, щоб не дати його зірвати», – сказав Єрмак.

 

За його словами, делегації також обговорять питання проведення наступного саміту. Водночас, Єрмак зазначив, що зустріч має відбутися після того, як більшість того, про що було домовлено в Парижі в грудні 2019 року, буде виконано.

 

Він також повідомив, що темами сьогоднішнього обговорення стануть домовленості, досягнуті у межах Мінського процесу, в Тристоронній контактній групі, щодо нових точок розведення, розмінування, створення нових КПВВ.

 

Українська делегація буде порушувати питання поновлення процесу обміну заручників.

 

Нагадаємо, після зустрічі радників має відбутися зустріч міністрів, а потім вже лідерів України, Німеччини, Франції та Росії.