Єреванські протестувальники вирішили перейти під адміністрацію президента

4 Липня 2015, 14:35

Протестувальники у Єревані хочуть переміститися до резиденції президента Сержа Саргсяна. Про це повідомили ЗМІ.

Кілька організаторів ведуть переговори  з поліцією щодо проведення мітингу у центрі столиці ближче до президентської адміністрації.

"Ми хочемо, щоби глава лержави нас почув", – наполягають демонстранти. І дивуються, чому саме їх звинувачують у блокуванні проспекту.

Адже саме поліція перекрила проспект Баграмяна залізною огорожею, щоб не допустити протестувальників до резиденції президента. Правоохоронці заявили, що не проти демонстрацій, але на це має бути дозвіл мерії. Наразі протестувальники залишаються на площі Баграмяна. Основні вимоги незмінні: анулювати останнє підвищення тарифів на електроенергію, переглянути чинні тарифи і покарати поліцію за силовий розгін мирного протесту.

Нагадаємо, з вимогою скасувати рішення про підвищення тарифу на електроенергію в ці дні в Єревані та інших містах країни проводять акції протесту

Уряд Вірменії погодився сплатити різницю тарифів на електроенергію, поки в компанії "Електромережі Вірменії" проходить аудит. Домовленість про проведення аудиту в компанії "Електричні мережі Вірменії" (дочірньої компанії ІНТЕР РАО ЄЕС) була досягнута напередодні на зустрічі президента Вірменії з міністром транспорту РФ Максимом Соколовим.

Водночас, протестантувальники вирішили продовжити свої акції.

2 липня Генпрокуратура Вірменії попросила Спеціальну слідчу службу перевірити законність застосування поліцією сили під час розгону учасників протесту проти підвищення тарифів на електроенергію.