Єфремов заявив, що картка Ахметова голосує так, як скаже фракція

1 Лютого 2011, 14:29

Єфремов зазначив, що рішення по голосуванням приймаються у фракції. При цьому вони можуть бути досить бурхливими, але після ухвалення рішення народні депутати голосують строго у відповідності з ним, передає ЛІГАБізнесІнформ.

 

“Народний депутат Ахметов голосує так, як вироблено рішення у фракції … Картка його проголосувала так, як було прийнято рішення”, – заявив він.

 

Єфремов також відзначив, що не побоюється можливості оскарження прийнятих змін в Конституційному Суді у зв’язку з порушенням конституційної процедури персонального голосування народних депутатів, пославшись на практику роботи Верховної Ради, коли за відсутності народних депутатів голосують їхні картки.

 

Єфремов підкреслив, що якщо народний депутат не згоден з рішенням фракції, він приходить на пленарне засідання, забирає свою картку і не віддає голос “за” або голосує проти.

 

“Якщо депутат цього не робить, значить, він підтверджує, що він згоден з тим рішенням, яке вироблено у фракції”, – сказав він.

 

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, відсувають дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року.

 

За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Народної партії і 37 позафракційних.

 

У листопаді минулого року Конституційний Суд України дав позитивний висновок щодо законопроекту про внесення змін до Конституції.