Єфремов визнав, що у «регіоналів» мало фахівців високого рівня

16 Березня 2012, 14:11

«Ми вивчаємо питання кадрів у «Сильній Україні». Можливо розглянемо питання про те, що Сергій Тігіпко, після вливання його партії до нашої, займе посаду заступника ПР», – наголосив він.

Єфремов підтвердив інформацію про те, що приблизно 15 областей отримають заступника губернатора від Тігіпка.

Водночас «регіонал» не уточнив, в яких саме областях це відбудеться.

«Якщо є кадри, готові багато працювати, ми із задоволенням приймемо їх до рядів нашої партії і визначемо їм місце роботи згідно із кваліфікацією. Роботи у державі дуже багато. У нас брак спеціалістів високої кваліфікації», – наголосив він.

Як повідомлялось, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що віце-прем'єр Сергій Тігіпко домовився з Партією регіонів про призначення представників його партії заступниками голів 15 обласних держадміністрацій.

З'їзд «Сильної України» відбудеться 17 березня і проходитиме у закритому форматі. Пізніше, також 17 березня, розпочнеться з'їзд Партії регіонів, і як передбачають, на ньому «Сильна Україна» ввійде в ПР.

Сам Тігіпко у відеозверненні попрощався з однопартійцями і закликав їх працювати на авторитет Партії регіонів.

Нагадаємо, Сергій Тігіпко виступив з ініціативою об'єднання «Сильної України»з Партією регіонів ще 16 серпня. Очікувалося, що «Сильна Україна» ухвалить рішення про остаточне об’єднання з регіоналами у на з’їзді у жовтні 2011 року, однак це питання було відкладене, оскільки партії не могли досягти компромісу.