Єфремов пояснив, що у ПР немає відповіді на питання, навіщо штурмували Майдан

13 Грудня 2013, 09:07

«Події ночі (11 грудня) стали для нас зовсім непотрібними. Коли почався круглий стіл, прийшли представники Майдану, висловили свою точку зору, ми домовилися, що зустрінемось наступного дня. І нібито все йшло до того, що ми почнемо діалог, а ці події (штурм Майдану – Ред.) перешкодили цьому діалогу», – сказав Єфремов.

«У мене часом складається враження, що хтось свідомо і дуже професійно підкидає до цієї топки паливо», – додав регіонал.

Він також звернув увагу на те, що виконавча служба оголошує рішення суду у певний час, визначений законом, і з 22 години до 6 ранку вона не мала права цього робити.

«Чому пішли на такі дії, потрібно спитати у співробітників, які займалися цією роботою», – сказав Єфремов.

За його словами, фракція Партії регіонів, не має відповіді на це запитання.

Як повідомллоясь, лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявів, що опозиція знає про план влади влаштувати у Києві широкомасштабну провокацію в суботу і неділю.

За його словами, нині влада звозить людей до Києва, щоб розпочати громадянський конфлікт, «вводити надзвичайний стан, вводити війська, вводити «Беркут», розганяти Майдан».

Нагадаємо, вночі 11 грудня бійці спецпідрозділу «Беркут»  та військовослужбовці почали штурмувати барикади Майдану.

Проте через активний опір мітингувальників та оперативний під’їзд киян у центр столиці силовикам не вдалося провести зачистку центру громадянського спротиву.

Опозиція заявила, що після штурму Майдану Янукович "плюнув у обличчя" українцям і закрив шлях до компромісів.