Єфремов переконує, що бачив Ар’єва у залі парламенту. Не американського

2 Лютого 2011, 13:06

Зокрема, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив журналістам на брифінгу про те, що бачив сьогодні Ар’єва в сесійній залі Верховної Ради, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи заяву Ар’єва про те, що він не голосував за внесення змін до Конституції і знаходиться в США, Єфремов заявив: «Що стосується голосування з даного колеги, якого ви назвали, підніміть голосування перший раз з даного питання (за включення проекту змін до Конституції до порядку денного) і подивіться, як він проголосував. Це перша відповідь. І друга відповідь: я його тільки що бачив у залі. Не знаю, наскільки він швидко встиг повернутися зі Сполучених Штатів Америки і сьогодні перебувати у сесійній залі».

У свою чергу, депутат від НУНС Кирило Куликов, відповідаючи на питання кореспондента, чи є Ар’єв у сесійній залі, сказав: «Ар’єв у Сполучених Штатах Америки». Відповідаючи на питання, чи був Ар’єв у Верховній Раді сьогодні, Куликов відповів: «Ні».

Нагадаємо, і Ар’єв, і Куликов пройшли до Верховної Ради за списком НУНС від «Народної самооборони» і сидять в одному секторі.

1 лютого Верховна Рада внесла зміни до Конституції, які відсувають парламентські вибори на жовтень 2012 року.

Ар’єв заявив про фальсифікацію його голосування. На доказ того, що його голос є фальсифікованим, Ар’єв сфотографувався з власною карткою в руках біля терміналу авіакомпанії Delta у аеропорті міста Вашингтон.