Єфремов дав зрозуміти, що регіонали не налаштовані вирішувати питання Тимошенко

18 Листопада 2013, 14:21

"Якщо робоча група підготує законопроект, ми будемо його розглядати. Чи буде голосувати Партія регіонів, ми визначимося в процесі розгляду. Але на сьогодні немає жодного проекту, який з нашої точки зору був би прийнятний до розгляду", – сказав він.

У свою чергу спікер Володимир Рибак нагадав, що вніс до порядку денного чотири законопроекти щодо лікування засуджених, однак пізніше з'явився п’ятий (за авторством Геращенко, Луценко, Міщенка, Москаля і Кожем’якіна). Опозиція вимагає голосувати його разом з усіма іншими.

"Сьогодні збирається робоча група, а також профільний комітет. Я сподіваюся, що вони визначаться до вечора", – зазначив Рибак.

У свою чергу голова профільного комітету Андрій Кожем'якін підтвердив, що засідання його комітету збереться після робочої групи.

Нагадаємо, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк раніше заявив, що «Батьківщина» вимагає 18 листопада скликати робочу групу щодо законопроекту про лікування Юлії Тимошенко за кордоном і розглядає можливість відкликати переважну частину поправок до законопроекту про прокуратуру, що дасть можливість ухвалити ці закони в четвер, 21 листопада.