ICAO: Повітряний простір над Кримом повинен бути під контролем України

8 Липня 2014, 09:33

"Позиція ICAO не змінилася і, як і раніше, відображає позицію ООН, а саме – не визнає жодних змін у статусі Автономної Республіки Крим", – ідеться у повідомленні організації.

"Згідно з Європейським аеронавігаційним планом, аеронавігаційне обслуговування для всього Сімферопольського РПІ (Району польотної інформації – ред.), у тому числі у відкритому морі, повинна здійснювати Україна", – інформує Міжнародна організація цивільної авіації.

Голова державної авіаційної служби України Денис Антонюк стверджує, що таку ж позицію йому озвучили на зустрічі керівники ICAO.

Раніше російські медіа з посиланням на міністерство транспорту поширили інформацію про те, що повноваження з обслуговування повітряної зони над Кримом і територіальними водами нібито можуть передати Росії.

Напередодні в українському уряді повідомили, що Україна закриває для міжнародного судноплавства морські порти, розташовані на території Криму.

Після анексії півострова Росія вважає Крим своєю територією. Більшість країн світу не визнали анексії і вважають Крим українським.