Яценюк звернувся до членів парламентської коаліції

6 Березня 2016, 20:00

Політичні опоненти діючого уряду не запропонували альтернативний план дій. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі програми "10 хвилин з прем'єр-міністром" в неділю.

"Я звертався минулого разу з тим, щоб мої політичні опоненти представили альтернативний план і альтернативну команду реалізації змін. Цього не було зроблено", – сказав він.

Прем'єр підкреслив, що зараз вся повнота відповідальності лежить на діючому уряді, який реалізує свою програму і продовжує реформи, розпочаті два роки тому, але "для реалізації змін в країні нам потрібна політична і економічна стабільність".

У зв'язку з цим він закликав українських політиків "забути про політичні чвари та інтриги". "Я пропоную учасникам коаліції відновити стабільність української проєвропейської парламентської коаліції, дати можливість уряду працювати і відповідати перед українським народом", – заявив Яценюк.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.