Яценюк зробив заяву щодо подальшої співпраці уряду з парламентом

17 Лютого 2016, 16:49

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив за посилення співпраці між Кабінетом міністрів і Верховною Радою для подальших реформ в країні. Про це прем'єр сказав на урядовій нараді в середу в Києві.

«Я сподіваюся, що парламент зробить висновки з вчорашнього розгляду питання, і уряд зробить висновки також. Ми вважаємо, що необхідне посилення співпраці між урядом і парламентом і спільна політична відповідальність за долю країни і кроки, які потрібно зробити в майбутньому», – заявив він.

«Ми чекаємо перелік прізвищ від наших політичних партнерів. Ми проводимо консультації, в тому числі з Радикальною партією Олега Ляшка, щоб переформатувати уряд, оновити коаліційну угоду, доформувати склад Кабміну і далі рухатися в правильному напрямку, проведенні реформ», – сказав Яценюк.

«Мета цієї спровокованої політичної кризи – проведення дострокових виборів і фактично це не що інше, як боротьба за владу. (…) Ми звертаємося до всіх відповідальних політичних сил, до президента країни, до суспільства з тим, що нам потрібно далі рухатися на шляху реформ і змін», –  заявив прем'єр.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.