Яценюк запевняє, що опозиція надіялась на залишки здорового глузду Януковича

12 Жовтня 2011, 10:32

"Думаю, що це пов'язано з тим, що мало хто вірив в те, що таке абсурдне рішення може бути прийнято", – заявив Яценюк, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Адже Президенту їхати 20-го числа до Брюсселя, він пообіцяв всьому західному світу, і не тільки західному світові – погляньте, яка сьогодні жорстка реакція була Росії, майбутнього президента Росії, на це рішення. Тому навіть я сподівався", – зазначив депутат.

"Всі люди мають здоровий глузд, всі сподівалися, що цього вироку не буде, що вони відтягнуть розгляд справи, що вони проголосують за цю статтю по так званій декриміналізації, або іншими словами – знищать кримінальне переслідування, яке було народжене ще за Сталіна в 1927 році, саме за цією статтею судять Тимошенко", – наголосив Яценюк.

Нагадаємо, вчора Тимошенко була визнана винною у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році та засуджена до 7 років ув’язнення без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

При цьому намагання депутатів прорватися у залу суду над Тимошенко закінчилося невеликою бійкою. При цьому спроби людей, які зібралися під Печерським судом, перекрити дорогу на Хрещатику було припинене міліцією. Крім того, виникла сутичка між міліцією та прихильниками екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко біля центрального входу до Печерського райсуду Києва.

Читайте також: «Великий» вирок Тимошенко породив дрібні сутички