Яценюк заявив про зростання зарплат і пенсій для понад чверті українців

13 Грудня 2015, 20:45

Голова уряду Арсеній Яценюк заявив, що зарплати та пенсії зросли цьогоріч на 19% і 13% відповідно для понад 12,5 млн громадян. Про це він розповів під час програми «10 хвилин з прем'єр-міністром» 13 грудня.

«Нам розповідали про те, що Україна повернеться в 1990-ті, коли, згадайте, були багатомільярдні заборгованості по заробітним платням, пенсіям і соціальним виплатам. Ми виплатили все до копійки, у нас немає жодної гривні заборгованості. Більше того, мало хто сподівався, що ми зможемо знайти ресурс для того, щоб підвищити соціальні стандарти, в сучасних економічних умовах це було дуже-дуже непросто. Але для 12,5 мільйонів громадян України ми підвищили пенсії і заробітні платні на 13 і 19%», – зазначив Яценюк.

Також він заявив про зростання золотовалютних резервів з $6 до 13 мільярдів.

«А на рахунках в Державному казначействі України не 108 тисяч гривень, як тоді, коли я вперше став Прем'єр-міністром України, а 95 мільярдів гривень, які дають нам можливість виплатити пенсії, заробітні платні, профінансувати військо, заплатити субсидії і далі тримати економічну стабільність у країні», – додав голова уряду.

Як повідомлялося, Яценюк сказав, на скільки вдалося скоротити держборг України.