Яценюк з нетерпінням чекає судового позову Засухи

8 Листопада 2012, 23:49

«Я очікую заяви Засухи, і чим швидше, тим краще, тому що я ще хочу, щоб ми прямо в судовому засіданні з’ясували всі інші кошти: куди відправлялися, на які цілі, весь бізнес, як він вівся. Я з великим задоволенням хочу, щоб вона до суду звернулася», – сказав Яценюк і додав, що також до суду можуть звернутися «Губський і всі інші».

Арсеній Яценюк на мітингу також заявив, що кандидат у народні депутати Тетяна Засуха ніколи не потрапить до парламенту. «Засуха програє, Засуха ніколи не буде народним депутатом України», – сказав  Яценюк щодо позову «Батьківщини» до 94-ої ОВК, яка визнала кандидатку від ПР Тетяну Засуху переможцем в окрузі.

Нагадаємо, напередодні кандидат у народні депутати по 94-му округу Тетяна Засуха заявила про намір звернутися з позовом у суд, щоб той зобов’язав Арсенія Яценюка спростувати заяву про те, що вона взяла банківський кредит в сумі 8,3 млн грн з метою підкупу членів виборчої комісії.  «Заявляю, що  Яценюк свої брехливі заяви буде спростовувати в судовому порядку», – повідомила Засухи.

В той же час  Київський окружний адмінсуд  долучив до справи по виборчому округу №94 документ, який свідчить, що Засуха 1 листопада взяла кредит в «Укргазбанку» на суму 8 млн 300 тис грн. Долучити цей документ до справи вимагав Арсеній Яценюк. На його думку, ці гроші були витрачені на підкуп виборчої комісії.