Яценюк вважає, що влада частково використає альтернативні пенсійні законопроекти

14 Червня 2011, 23:59

«Так як сьогодні проходило голосування… За включення до порядку денного всього 229 голосів фактично має урядовий законопроект. Тому я не виключаю, що цілий ряд положень з альтернативних законопроектів можуть бути проголосовані», – зазначив він.

Яценюк уточнив, що крім урядового законопроекту до порядку денного включили ще два законопроекти з пенсійними реформами.

«Автор одного з них – я», – додав він.

Коментуючи заяву лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про те, що депутати не ухвалюватимуть законопроект, який порушує Конституцію, Яценюк зазначив, що у них є варіант проголосувати за його законопроект, який «не знижує пенсії і не порушує Конституцію».

Депутат уточнив, що його законопроект пропонує ввести оподаткування пенсій, які перевищують десять мінімальних заробітних плат.

Як повідомлялося, Віктор Янукович через свого представника у Верховній Раді народного депутата (ПР) Юрія Мірошниченка вимагає від парламенту розглянути на цьому тижні законопроекти №7455 («Про законодавче забезпечення реформування пенсійної системи») і №7562 («Про гарантії держави виконання рішень суду»).

14 червня віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що готовий відмовитися від обмеження максимальної пенсії для чиновників заради важливіших речей.