Яценюк вважає блефом заяву ПР про можливість створити однопартійну більшість у Раді

27 Листопада 2012, 14:00

"Так, звичайно, я вважаю це блефом, однак я знаю, що вони багато роблять для того, щоб знову скупити собі більшість", – сказав Яценюк.

"По-перше, вони проводять переговори з комуністами, але комуністи їм будуть коштувати дорожче, ніж кандидати-мажоритарники. А по-друге, вони застосовують усі засоби і методи, починаючи від того, що працюють з бізнесменами, з їхніми родинами, і погрожують, і пропонують, і залякують", – сказав Яценюк.

"Вони тиснуть на всіх, на кого можна тиснути", – додав він.

Яценюк додав, що опозиція повністю відслідковує усі спроби залякувань та підкупу, маючи на руках списки конкретних депутатів, яких залякують, а також список людей, які це роблять.

"Наприклад, ми публічно заявили про те, що один з наших кандидатів мав "співбесіду" з головою обласної адміністрації", – сказав він.

На прохання прокоментувати ініціативу Партії регіонів щодо збору для голосування один раз на тиждень , або по телефонному дзвінку, Яценюк сказав:

"Я не знаю. Можливо вони переплутали порядок роботи Верховної ради. Процедура голосування визначена Конституцією. І визначення дня голосування ніяким чином не впливає на механізм голосування, яке має бути виключно особистим".

"Тому ми вимагаємо від сьогоднішньої більшості виконати пряму Конституційну норму", – зазначив він.

Нагадаємо, голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов заявив про наявність 223 заяв новообраних народних депутатів на входження у фракцію ПР. При цьому він зазначив, що ПР продовжує роботу з формування більшості.

98