Яценюк: українська Феміда не просто осліпла, але й здуріла

Акценти
29 Листопада 2012, 15:04

«Цей суд ні за формою, ні за змістом не має нічого спільного із судом. Я ще не бачив такого, щоб суд читав вирок сидячи. Їм ще потрібно було з McDonald’s принести каву й кілька бутербродів. Вже Феміда не просто осліпла, але і здуріла, з розуму зійшла», – сказав Яценюк.

За словами Яценюка, той формат, в якому проходять судові засідання в Україні, свідчать про те, що в країні немає справедливого правосуддя.

Крім того, він заявив, що відсутність забезпечення Луценка ліками в Менській виправній колонії є тортурами. «Є інформація, що колонію умисно не фінансують для того, щоб не купувати відповідні медичні препарати для лікування Юрія Луценка», – наголосив Яценюк.

Нагадаємо, ув’язнений екс-міністр звинуватив керівництво Менської колонії у навмисній спробі довести його до інвалідності.

Сьогодні Апеляційний суд зачитав повний текст рішення щодо апеляції Луценка по справі про стеження у справі про отруєння Віктора Ющенка. При цьому головуючий не захотів зачитати особливу думку одного з суддів щодо ухвали, хоча Луценко вимагав це зробити.

Як відомо, 22 листопада Апеляційний суд міста Києва не задовольнив апеляцію Луценка на вирок, яким його засуджено до 2 років обмеження волі.

90