Яценюк: Створена слідча комісія, що розслідує “злодіяння Беркуту, Захарченка та бандитів”

29 Грудня 2013, 14:19

"Ми виступаємо проти террору  в країні, вимагаємо притягнути до відповідальності бандитів, які били студентів на Майдані, Тетяну Чорновол та палили автівки євромайданівців у регіонах", – заявив Яценюк.

Окрім того він повідомив про створення слідчої комісії, яка розслідує "злодіяння Беркуту, Захарченка та бандитів, які били українців".

За його словами, проект про створення такої комісії вже зареєстровано.

"Ми починаємо антикорупційні розслідування проти членів урядуМиколи Азарова та членів їх сімей по всьому світу", – заявив Яценюк.

"За три роки при владі Януковича та Азарова борги України зросли утричі, майже 300 млрд грн уряд позичив додатково. З них 200 пішли на офшорні рахунки членів уряду та наближених до Віктора Януковича. Ми почнемо полювання на корупціонерів по всьому світу. Бюджет має повернути кошти, які розкрав Азаров та адміністрація Януковича", – додав він.

"У 2014 році ми формуємо Єдину опозиційну команду змін, команду трьох опозиційних сил, яку підтримує український народ. Формуємо єдиний план змін для країни. Ми  готуємося до перемоги на виборах у 2015 році", – додав Яценюк.

Також він заявив: одне з завдань – втримання Майдану, "серця свободи". При цьому Майдан проголосував за те, щоб залишитися у Будинку профспілок, де розташовано Штаб нацспротиву.

Як відомо, 29 грудня на майдані Незалежності у Києві на Народне віче "Солідарність проти терору" зібралось близько 10 тисяч осіб.

Як повідомлялось, після новорічних та різдвяних свят опозиція має намір оголосити всеукраїнський страйк. Про під час виступу заявив лідер "УДАРу " Віталій Кличко.

Тим часом із Європейській площі, де сформувалась колона, активісти рушили у напрямку станції метро "Героїв Дніпра", а звідти – на Нові Петрівці та Межигір'я. До неї приєдналась колона велосипедистів і 50 народних депутатів.