Яценюк розповів про схему, до якої вдаються так звані «переселенці»

21 Лютого 2016, 21:33

За останній місяць Кабінет мінстрів України зупинив виплати для 150 тисяч так званих «переселенців» через масові випадки шахрайства. Про це сьогодні у телепрограмі «10 хвилин із Прем'єр-міністром» заявив глава українського уряду Арсеній Яценюк.

«Ми з’ясували, що побудована ціла схема, коли шахраї отримують документи громадян країни, які не проживають на контрольованій території  України,  ідуть до органів соціального захисту і під приводом начебто того, що такі громадяни зареєстровані як тимчасові переселенці, отримують сотні мільйонів гривень з державного бюджету», – розповів прем’єр.

Арсеній Яценюк підкреслив, що той, хто дійсно потребує соціальних виплат, – їх отримає. Той же, хто краде з бюджету, понесе покарання і такі виплати будуть зупинені.

Прем’єр наголосив, що загалом держава впродовж року виплачує 365 мільярдів гривень на соціальні виплати та допомогу – і ця сума втричі перевищує витрати на нацбезпеку і оборону.

«Ми дали субсидії і кожна третя українська сім’я їх отримує. Кожен, хто повинен отримувати соціальну допомогу, буде її отримувати», запевнив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, кількість переселенців в Україні перевищила 1,6 млн людей.