Яценюк пообіцяв підняти зарплати слідчим до 30 тисяч гривень

29 Березня 2015, 20:39

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що готовий платити слідчим, які будуть розслідувати важливі антикорупційні справи, "дуже високі зарплати". Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ICTV.

За його словами, неможливо боротися з корупцією, коли у слідчих зарплати – 2300 гривень.

"Слідчим, які розслідують особливо важливі справи, ставимо зараз дуже високі зарплати. Аваков (глава МВС Арсен Аваков) запропонував платити слідчим 30 тис. гривень на кожного слідчого", – зазначив Яценюк.

"Я знайшов 30 тисяч для кожного слідчого, який буде реально воювати з корупційною мафією України", – сказав глава уряду.

"Не можемо зразу всім дати. Це виключно тим слідчим, які будуть розслідувати найбільш важливі справи. Це не може бути одноразове шоу, це послідовна робота, від дня до дня", – додав Яценюк, говорячи про затримання та арешт екс-глави ДСНС Сергія Бочковського та його заступника на засіданні уряду 25 березня в прямому ефірі.

"Я знав про це. Це був знак. І попередження. І якщо би не прямий ефір, думаю, суд би їх вже випустив", – додав Яценюк.

Як відомо, 28 березня Печерський райсуд заарештував Бочковського та Стоєцього на 2 місяці з можливістю звільнення з-під варти за умови внесення застави у сумі 1,182 млн. гривень.