Яценюк подає зустрічний позов проти Клюєва за витрату держкоштів на підкуп депутатів

4 Липня 2013, 10:43

Крім того, Яценюк  просить викликати свідками президента Віктора Януковича і міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

За словами Яценюка, на підкуп депутатів пішли гроші з держбюджету, виділені на Запорізький завод альтернативних джерел енергії, що належить Клюєву.

Як відомо, сьогодні Печерський районний суд Києва розпочав розгляд позову Андрія Клюєва до Арсенія Яценюка про захист честі, гідності та ділової репутації.

Предметом позову є твердження Яценюка, ніби Клюєв координує перехід депутатів Верховної Ради з опозиційних до провладної фракції. Яценюк також каже про причетність секретаря РНБО до подій у Києві 18 травня, коли відбулося побиття журналістів.

«Клюєв образився на те, що я розповів правду, що він займається політичною корупцією у Верховній Раді, що він скуповував в минулому і цьому скликанні Верховної Ради «тушок», і про те, що він був причетним до акції 18 травня, коли побили журналістів», – сказав Яценюк після зустрічі президента Віктора Януковича з керівництвом парламенту і лідерами фракцій.

Секретар РНБО Андрій Клюєв у своєму позові вимагає від Яценюка вибачень за поширення цієї інформації, яку вважає неправдивою. Про жодні матеріальні компенсації у позові чиновника не йдеться.