Яценюк: опозиція не визнає скасування ЦВК результатів виборів у п’яти округах

Акценти
5 Листопада 2012, 19:10

«З’явилася інформація, що ЦВК начебто скасувала результати виборів у п’яти округах. Я хочу заявити, ми не підтримуємо скасування результатів виборів у тих округах, де ми перемогли і де зараз в нас намагаються вкрасти перемогу», – заявив Яценюк.

Зараз на площі перед ЦВК знаходиться кілька сотень людей, втім, визначити, хто з них бере участь у мітингу, а хто є випадковим перехожим, важко. Також в околицях ЦВК знаходяться кілька загонів спецпідрозділів міліції – близько 200 людей.

Зазначимо, що нещодавно «Беркут» фактично почав розгін мітингу, але в останній момент командир загону віддав наказ відступити.

Втім, народний депутат Сергій Пашинський закликав чоловіків, які перебувають на мітингу, вишикуватися в лінію навпроти «Беркуту» і таким чином огородити місце, де проходить акція.

Зараз зі сцени продовжують виступати опозиційні лідери, але про план подальших дій вони мітингувальникам поки не повідомили, незважаючи на те, що о 18:00 вже збір термін ультиматуму, поставленого опозиційними лідерами ЦВК.

97