Яценюк: на перевиборах у 5 округах будуть єдині кандидати від опозиції

5 Листопада 2012, 21:25

На зустрічі, яка тривала приблизно півгодини,  також бути присутні лідер партії УДАР  Віталій Кличко та  і лідер  ВО "Свобода" Олег  Тягнибок. 

На брифінгу після зустрічі Арсеній Яценюк  висловив  часткове задоволення рішенням ЦВК про перевибори в 5 округах та сказав, що опозиція буде  «подавати позов до Вищого адмінсуду по всіх округах, але й те, що ЦВК всупереч прогнозам не затвердила переможцями кандидатів від влади, це в принципі означає, що наша зустріч мала вплив».

Він також сказав, що невирішеною залишається доля округів №11 та №14. "Тут ми вважаємо, що також переміг наш кандидат. Тому ми вимагатимемо або визнати перемогу нашого кандидата, або відповідним чином оголосити дострокові вибори", – сказав Яценюк.

Повернувшись до мітингувальників, Арсеній Яценюк сказав, що на 5 округах, на яких ЦВК пропонує призначити перевибори, опозиційні сили будуть висувати єдиних кандидатів. «Це точно краще, ніж губські і засухи в парламенті. Ми висуватимемо єдиних кандидатів на цих округах, і точно отримаємо кращий результат, ніж був», – сказав Яценюк.

Лідер партії  УДАР  Віталій Кличко підтвердив слова Яценюка про єдиних кандидатів:  "Будуть перевибори по 5 округам, де ми об'єднаємо  зусилля і висунемо одного кандидата від опозиційних сил, ми переможемо".

Наразі мітинг під ЦВК оголосили «частково завершеним». Наступний мітинг призначили на вівторок, 5 листопада, він має розпочатись об 11-й годині дня.

Нагадаємо, 5 листопада ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в 5  одномандатних округах: 94, 132, 194, 197, 223.

Біля будівлі ЦВК о 10-й ранку розпочався мітинг опозиції  проти фальсифікацій результатів виборів Верховної Ради.

читати ще

показати ще
100