Яценюк ініціював посаду міністра з питань учасників АТО

21 Жовтня 2015, 12:18

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк попросив профільні відомства та парламентську коаліцію надати йому пропозиції щодо кандидатури міністра з питань учасників антитерористичної операції на Донбасі.

"Я публічно звертаюся до парламентської коаліції, міністру оборони, міністру внутрішніх справ, до неурядових організацій і членам Кабінету (міністрів) з проханням – дайте мені пропозиції за призначенням міністра у справах учасників АТО, який би здійснював координацію роботи з медичного, психологічного та соціального напрямку … Сьогодні вже 131 тис. учасників АТО ", – сказав Яценюк на засіданні уряду в середу.

Глава уряду нагадав, що у прем'єр-міністра є конституційні повноваження вносити до парламенту кандидатури двох міністрів без створення міністерств.

Він розповів, що міністр у справах учасників АТО займатиметься координацією діяльності Міноборони, МВС, МОЗ, Мінрегіону, Мінсоцполітики з метою, щоб усі учасники АТО отримали належні їм пільги.

Яценюк пообіцяв внести кандидатуру міністра на наступному пленарному засіданні парламенту.

Згідно з календарним планом, чергове пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 3 листопада.

Як повідомлялося, у вересні Кабмін прирівняв сім'ї загиблих в АТО військових, добровольців та волонтерів до учасників війни.