Яценюк і Гриценко проігнорували зустріч опозиції, організовану «Нашою Україною»

12 Липня 2011, 12:37

Як повідомляє кореспондент Тижня, з раніше заявлених на зустріч не з’явилися  представники «Батьківщини», «Фронту змін», «Громадянської позиції», «Української платформи», Європейської партії, Народного руху, «За Україну», Партії Зелених, «Народної самооборони».

Водночас на зустріч прийшли представники Української народної партії, Республіканської християнської партії, ВО «Свобода», Конгресу українських націоналістів, Української соціал-демократичної партії, партії «Собор», Української партії, Партії захисників Вітчизни.    

Нагадаємо, раніше голова політради «Нашої України», один із організаторів зустрічі Валентин Наливайченко заявляв, що Арсенія Яценюк особисто візьме участь в зустрічі опозиції. Також він очікував участь представників «Батьківщини».

Як відомо, раніше від запрошення партії «Наша Україна» взяти участь у робочій зустрічі для обговорення шляхів співробітництва й можливої координації дій у підготовці до виборів Верховної Ради у 2012 році відмовилися дві партії – Європейська партія Миколи Катеринчука та партія «За Україну!» В'ячеслава Кириленка.