Яценюк доручив відправити Нацгвардію в Чорнобильську зону

14 Серпня 2015, 13:33

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив МВС відправити в Чорнобильську зону відчуження додатковий контингент Нацгвардії України для охорони території у зв'язку із збільшенням випадків пожеж. Про це у п'ятницю він заявив на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Додатково на кілька тижнів відправити контингент Національної гвардії для охорони і контролю за зоною відчуження", – сказав Яценюк.

Нагадаємо, 8 серпня у Чорнобильській пущі загорівся ліс. Згодом у ДСНС повідомили про три осередки пожежі. Гасіння вогнищ здійснюється в цілодобовому режимі.

Раніше, 28 квітня,горіло 270 га лісу поблизу Чорнобиля. Ліс горів у тому числі на території зони відчуження – це населені пункти Іванків та Чорнобиль.Пожежу гасили 182 рятувальники, 32 одиниці техніки, вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм, «Єврокоптер» та два пожежні літаки Ан-32.

29 квітня поширення вогню вдалося локалізувати, а вже 2 травня пожежу загасили повністю. Повідомлень про постраждалих або загиблих під час пожежі не надходило.