Яценюк анонсував затвердження програми, необхідної для підготовки України до членства в НАТО

16 Грудня 2015, 13:37

Кабінет міністрів України упродовж середи, 16 грудня, має намір затвердити програму співпраці з НАТО на 2016 рік, основною метою якого буде підготовка України до членства в Альянсі. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Уряд сьогодні затвердить річну національну програму співпраці України з НАТО, і передає президенту на підпис відповідний указ президента", – сказав він.

Прем'єр зазначив, що завдання країни – стати фактичним членом Альянсу. «Це тоді, коли стандарти Збройних сил України, всі тренування, які проходять в українській армії, повністю відповідатимуть стандартам країн-членів НАТО», – сказав глава уряду.

«Я переконаний, що та реформа Збройних сил України, яка проводиться міністром оборони і президентом, приведе Україну до юридичною та фактичною членства в Альянсі», – підкреслив Яценюк.

Як повідомлялося, в Україні вже розпочалася реалізація двох проектів НАТО – медичної реабілітації, а також логістики та стандартизації.

У листопаді Міністр оборони України затвердив План виконання основних заходів щодо переходу Збройних Сил України на стандарти ‪‎НАТО, який містить конкретні заходи з чіткими термінами їх виконання на період до 2020 року.