Яценюк анонсував позитивні висновки Єврокомісії щодо безвізового режиму для України

18 Грудня 2015, 13:36

Найближчим часом голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер озвучить позитивні висновки щодо безвізового режиму ЄС для України, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання Кабміну в п'ятницю, 18 грудня.

"Тільки що міністр закордонних справ України Павло Клімкін дав короткий брифінг про те, що відбувалося в Брюсселі, і я хотів би привітати з тим, що ми очікуємо офіційного оголошення, публічної заяви пана Жан-Клода Юнкера про те, що Україна виконала всі вимоги щодо введення безвізового режиму для громадян України для поїздок до ЄС", – сказав він.

Як повідомлялося, 17 грудня президент України Петро Порошенко висловив переконання, що Євросоюз ухвалить позитивне рішення, беручи до уваги позитивний висновок Єврокомісії, запланований на 18 грудня, щодо запровадження безвізового режиму з Україною.

Раніше про те, що Порошенко на міні-саміті в Брюсселі домовився з керівництвом Європейського союзу про оприлюднення звіту щодо лібералізації візового режиму для українців 18 грудня, повідомив The Wall Street Journal.