Ярош прокоментував криваві сутички під парламентом

31 Серпня 2015, 17:30

Кроваві сутички під будівлею Верховної Ради є вигідними не тільки для зовнішніх, але й для внутрішніх ворогів України. Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош.

«Доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз, коли є ще масса політичних важелів впливу на неї – це ідіотизм та гра на руку не тільки зовнішньому, але і внутрішньому ворогу. Адже на Печерських пагорбах дуже багато тих, хто спить і бачить як українці йдуть шляхом кривавого бунту, знищуючи Державу, замість стати на шлях Національної революції, здолати режим внутрішньої окупації та здобути омріяні Свободу, Справедливість та Добробут. Шкода, що багато справжніх патріотів не розуміють цієї фсбешної багатоходівки», – заявив він.

Як повідомлялося, у понеділок поблизу ВР пролунало кілька вибухів. Згодом нардеп Антон Геращенко заявив, що у гвардійців кинули бойовою гранатою

Число поранених нацгвардійців станом на 15:30 становить близько 90, з них близько 10 у важкому стані.

Згодом стало відомо, що поранений під Радою боєць Нацгвардії загинув..

Нагадаємо, раніше в понеділок під будівлею Верховної ради України після голосування за зміни до Конституції сталася бійка між противниками змін до Конституції та працівниками правоохоронних органів. Одного зактивістів міліція затримала.

Перед голосуванням противники змін до Конституції перекрили дорогу біля ВР.