Ярема призначив нових прокурорів у Донецьку і Дніпропетровську

6 Листопада 2014, 16:20

Генеральний прокуратур України Віталій Ярема призначив нових прокурорів Донецька і Дніпропетровська. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

Зокрема, прокурором Донецька став Леонід Волік, який до цього часу займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства у прокуратурі Донецької області.

Прокурором Дніпропетровська призначили Олексія Чернова, який до цього часу працював на посаді прокурора Саксаганського району Кривого Рогу.

Крім того, Гулько Андрій Васильович став прокурором Калинівського району Вінницької області, Скрипнік Максим Володимирович – прокурором Царичанського району Дніпропетровської області, Вишиванюк Олег Богданович – прокурором Косівського району Івано-Франківської області, Хима Роман Романович – прокурором Галицького району Івано-Франківської області, Ковалюк Василь Петрович – Коломийський міжрайонний прокурор Івано-Франківської області.     

Як відомо, в рамках першого етапу люстрації генпрокурор України звільнив одного заступника генпрокурора та ще 131 працівника ГПУ.