Януковичу відремонтують резиденцію за 33 млн гривень

22 Лютого 2011, 18:29

Перший етап робіт завершено наприкінці грудня. Другий закінчать навесні. Цього року на капремонт витратять 23 мільйони з вищевказаної суми.

Капітальний ремонт пояснили необхідністю ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

“Виникнення термінової потреби в закупівлі робіт з капітального ремонту, у тому числі необхідних для оперативної негайної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (…),обрана процедура закупівлі робіт в одного учасника – Підприємство “Гарант” Львівської обласної організації Українського товариства глухих”, – йдеться в обґрунтуванні Держуправління справами.

Як розповіли “Українській правді”, перед новим роком до приїзду Януковича всередині резиденції переробили все, залишили тільки зовнішню коробку, зірвали паркет, поламали перегородки, попересаджували ялинки. Літню альтанку для набожного президента замінили на капличку…

Джерела розповідають, що під час передноворічного облаштування з “Синьогори” вивезли 600 тонн сміття. Всю цю вакханалію керівник ДУС у коментарі журналістам назвав “плановим ремонтом”.

Раніше “Гарант” вже будував дачі Віктора Медведчука та Віктора Ющенка.