Януковичу в Межигір’я купили люстру за 50 тисяч доларів

24 Лютого 2011, 12:33

Про це пише видання Kyiv Post з посиланням на дані Державного комітету статистики.

“З1 грудня 2010 року “СПС-Груп” придбало у російської фірми “Рестамп” та завезло в Україну 8-кілограмову люстру. За цей витвір мистецтва довелось заплатити 355 тисячі гривень, чи майже 50 тисяч доларів”, – пише газета.

Фірма “Рестамп” славиться своїми розкішними світильниками для великих об’єктів, як-то Храм Христа Спасителя, Державний російський музей “Мраморный дворец” та особисті апартаменти президента Росії в Кремлі, так зване “Здание №1 Московского Кремля”.

Загалом, за даними Держкомітету статистики, протягом 2010 року “Дом Лесника” та “СПС-Груп” завезли матеріалів на суму понад 152 млн грн, тобто на трохи більше 19 мільйонів доларів.

Фірми “СПС-Груп” та “Дом Лесника” є постачальниками декоративних та оздоблювальних матеріалів на об’єкти в “Межигір’я”. Вони зареєстровані за однією адресою в Броварах на проспекті Кірова, 90, квартира 16.

Як виявило дослідження видання, власником цього офісу є дружина керівника Державного управління справами Андрія Кравця.

Нагадаємо, Віктор Янукович проживає у колишній державній резиденції Межигір’я, яка простягається на більш ніж сто гектарів, у селі Нові Петрівці, на північ від Києва. Як заявляє сам президент, він орендує там лише 1,78 га землі, за яку щомісячно платить символічні 3 гривні за “сотку”.

Ще влітку 2010 року Янукович висловив готовність показати журналістам Межигір’я, однак досі цього так і не сталося. Кілька разів зустрічі скасовувалися. А на початку лютого у прес-службі президента пояснили, що обіцяна Януковичем поїздка журналістів у резиденцію Януковича в Межигір’ї відбудеться не скоро через щільний графік глави держави.