Янукович звільнив заступника Льовочкіна, який попросився в Раду

3 Лютого 2011, 08:24

Янукович звільнив заступника глави адміністрації президента Геннадія Васильєва на його прохання.

“Це рішення пов’язане з переходом Геннадія Васильєва на постійну роботу у Верховну Раду”, – заявив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, передає Інтерфакс-Україна.

За словами заступника глави адміністрації президента Ганни Герман, у парламенті не вистачає фахівців у галузі права, яким є Васильєв, тому він буде продовжувати займатися в Раді тим самим, чим займався на посаді заступника глави АП, – захистом прав людини, демократизацією правової системи України.

“Васильєв став для мене відкриттям року – як фахівець і як людина”, – заявила Герман, передає УНІАН.

Васильєв повертається на роботу у Верховну Раду, оскільки є народним депутатом, обраним за списком Партії регіонів. Довгий час Васильєв суміщав дві посади.

Після звільнення Васильєва його повноваження будуть поділені між першим заступником глави АП Оленою Лукаш та заступником глави АП Андрієм Портновим, пише “Коммерсант-Украина”. Видання нагадує також, що чоловік Лукаш Геннадій Ілляшов очолює Службу зовнішньої розвідки.

Васильєв займав посаду заступника глави адміністрації президента з квітня 2010 року.

В адміністрації президента Геннадій Васильєв курирував діяльність усіх силових відомств, а також питання боротьби з корупцією.

В період його роботи в адміністрації президента був розроблений президентський закон “Про засади запобігання та протидії корупції”, 90% якого, за словами в. о. голови парламентського комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Геннадія Москаля (“Наша Україна-Народна самооборона”), “переписано із законопроекту, який подавав Ющенко”, відзначає видання.

Нагадаємо, 31 січня на погоджувальній раді Верховної Ради було підтримано вимогу опозиції про дострокове припинення повноважень дев’яти народних депутатів, які перейшли на іншу роботу, серед яких і Геннадій Васильєв.