Янукович звільнить міністрів, які хочуть працювати в Раді

26 Листопада 2012, 14:35

"Усі міністри, які потрапили в парламент, всі, хто матиме бажання працювати в парламенті, безумовно, їхнє бажання буде задоволено", – сказав Янукович.

Він також заявив, що питання формування нового уряду за результатами виборів буде вирішено після визначення кандидатури прем'єра.

"Коли остаточно буде визначена кандидатура прем'єр-міністра України, тоді, безумовно, почнеться процес формування нового складу уряду", – сказав він.

Янукович підкреслив, що зараз не можна дати 100% відповідь, як буде сформований уряд, оскільки ще йде переговірний процес з формування парламентської більшості.

"Ми ведемо переговори, ми шукаємо зараз у цих переговорах мотивацію для створення більшості в парламенті широкого такого порядку й чим ширше буде створена коаліція в парламенті, це буде краще",- сказав Янукович.

Нагадаємо, за результатами виборів до Верховної Ради пройшли 8 членів уряду. За інформацією ЗМІ, усі вони, а також секретар РНБО Андрій Клюєв, який також обраний депутатом, подали президенту Віктору Януковичу заяви про відставку.

98