Янукович запровадив перевірки на місцях: вже звільнили двох голів РДА

1 Березня 2012, 18:51

«Віктор Янукович доручив провести перевірки районів, на керівництво яких найбільше скаржаться громадяни, і в разі підтвердження інформації та неналежного рівня роботи керівників на місцях – ухвалити принципові кадрові рішення», повідомив Скубашевський.

«У результаті перевірок за неналежне виконання службових обов’язків відповідно до пункту 6 частини 1 статті 30 Закону України «Про державну службу» звільнені керівники двох районних держадміністрацій», – зазначив він.

Зокрема, звільнені: голова Вільшанської РДА  Кіровоградської області Геннадій Іванов за виявлені факти незаконного та нецільового використання бюджетних ресурсів на підзвітних РДА об’єктах, а також голова Чернігівської РДА Запорізької області Аркадій Брус, який не забезпечив «покращення соціально-економічного стану району».

Такі перевірки, зазначив Скубашевський, проводитимуться періодично (орієнтовно – раз на квартал).

Також повідомляється, що за 2010-2011 роки до кримінальної відповідальності були притягнуті 10 із 502 голів РДА. Посадовців, стосовно яких порушено кримінальні справи, звільнено із займаних посад.

Нагадаємо, приміром торік був засуджений екс-голова Заставнівської райдержадміністрації Михайло Бойчук за побиття і знущання над чотирма місцевими рибалками.