Янукович закликав Коломойського дати гроші своїй газеті

25 Березня 2011, 11:24

«Президент вважає неприйнятним втручання в редакційну політику будь-якого видання. Глава держави закликає власників і редакцію газети зробити все для того, щоб конфлікт був вичерпаний», – йдеться у повідомленні.

У повідомленні відзначається, що «захист вільної преси та свободи слова є непорушним пріоритетом державної політики, яку проводить Президент України». «Глава держави зацікавлений у тому, щоб в Україні вільно видавалися будь-які друковані та електронні ЗМІ, незалежно від їх ставлення до влади, а також ідеологічного спрямування», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, З 11 березня перестали виходити друковані випуски "Газеты по-киевски".

Трудовий колектив «Газеты по-киевски» заявив про тиск на редакцію і про намір ліквідувати видання. На думку Київської незалежної медіа-профспілки приводом «для репресій» послужила публікація «Газети…», «у якій було викладено кілька неприємних для влади фактів, про підготовку до нібито вільного спілкування з народом президента Віктор Януковича у прямому ефірі 25 лютого».

Холдинг «Главред-медіа» заявляє, що проблема з призупиненням виходу «Газети..» має виключно господарський характер. Медіа-холдинг належить фінансово-промисловій групі «Приват» Ігоря Коломойського.

Свою стурбованість ситуацією, що склалася в «Газеті по-київськи», висловлювала і міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» .

24 березня журналісти «Газеты по-киевски» провели акцію протесту під стінами Адміністрації Президента.

«Газета по-киевски» виходить із січня 2003 року, з травня 2004-го – щоденно.