Янукович закликає відзначити 22 червня без політичних баталій

21 Червня 2011, 11:53

«Одним із головних державних і суспільних пріоритетів має стати постійна турбота про визволителів Українського народу, увага до повсякденних життєвих потреб ветеранів війни, вдів загиблих, жертв нацизму, працівників тилу, дітей війни. Ніхто з них не повинен почуватися забутим чи залишатися наодинці зі своїми проблемами.

22 червня – день нашої загальнонаціональної скорботи, коли повинні стихнути політичні баталії, а всіх наших співвітчизників має об'єднати спільна пам'ять про трагічні роки війни», – йдеться у зверненні.

Окрім цього, Янукович також відзначає, що «найвеличнішим пам'ятником усім жертвам війни стане побудова сильної незалежної України».

«Нам належить усвідомити, що ця справа вимагає терпіння, згуртованості і громадянської злагоди. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто героїчно поліг на фронтах, загинув від бомбардувань і тортур, холоду і голоду у тилу, передчасно помер від хвороб і ран», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Львівська міська рада підготувала позов до Львівського окружного адміністративного суду, аби заборонити заходи 22 червня.  Зокрема,  Комуністична партія має намір організувати проведення антифашистського конгресу у Львові.

У МВС запевняють, що не допустять нових провокацій у Львові під час відзначення чергової річниці початку війни 22 червня.