Янукович задоволений діями міліції у день вибухів в Дніпропетровсьу

3 Травня 2012, 18:16

В той же час глава держави заявив, що СБУ могла би спрацювати і краще.

"Дії міліції в день вибухів були професійними. Дії СБУ були спільно з міліцією, але попередня практика бажає кращого", – сказав він.

"Коли ми мобілізували сили, ми впоралися, у нас їх достатньо. Але якби ми так працювали завжди, ми б виглядали набагато краще", – додав глава держави.

"Необхідно зробити все, щоб ми знайшли злочинців, встановили мотиви скоєння злочину і його мету", – цитує президента прес-служба.

Глава держави також відзначив оперативну роботу медиків, які надавали першу допомогу постраждалим від вибухів. "Медична допомога була надана вчасно і нам вдалося врятувати людей", – сказав президент. 

За інформацією прес-служби глави держави, у засіданні координаційного штабу з розслідування вибухів у Дніпропетровську взяли участь Генпрокурор Віктор Пшонка, Голова СБУ Ігор Калінін, Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, Віце-прем'єр-міністр – Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, Секретар РНБО Андрій Клюєв, голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул, керівники місцевої прокуратури та правоохоронних органів.

Нагадаємо, 27 квітня, опівдні, у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв, в результаті чого, за повідомленням начальника прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ Олексія Щербатова, постраждало 29 людей, 26 з яких, серед них 10 дітей, було госпіталізовано. За повідомленням ЗМІ, ще один вибуховий пристрій був знешкоджений.