Янукович з Мєдвєдєвим доповнять «харківські угоди» донецькими домовленостями

5 Червня 2011, 19:48

З його слів, така зустріч відбудеться в Донецьку.

"Ми будемо домагатися набагато більш комфортних умов (пересування громадян між двома країнами) і готуємо відповідні пропозиції для чергової зустрічі двох президентів, що відбудеться в Донецьку цієї осені за участю всіх голів прикордонних регіонів, але не тільки їх, а ще й голів регіонів, які тісно співпрацюють між собою", – сказав міністр закордонних справ Росії.

Лавров додав, що президенти обох країн виступають за максимальне скорочення бюрократичних перешкод для громадян при перетині кордону між Україною та Росією.

"Чим тісніше, чим глибше співробітництво, партнерство, особливо на рівні муніципалітетів, сільських рад, коли люди повинні перетинати кордон щоденно, чим глибше цей процес, тим важливіше знаходити практичне рішення. І тут, безумовно, те, про що каже президент РФ, Президент України про що каже, а саме, що потрібно максимально скоротити бюрократичні перепони. Це наш головний пріоритет", – сказав він.

Лавров не надав інформації про точну дату візиту Медведєва в Донецьк.

Як повідомляло агентство, раніше прес-служба Президента Росії повідомила про те, що Янукович і Медведєв налаштовані на тісне співробітництво у 2011 році.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не бачить проблем у видачі російських паспортів громадянам України, які мешкають у Криму.

Лавров пояснює отримання російських паспортів громадянами України -нормальним людським бажанням.