Янукович вирішив змінювати в українцях почуття патріотизму

24 Серпня 2012, 12:18

«Консолідація суспільства – це збереження атмосфери стабільності, порозуміння та злагоди. Це реальне утвердження загальнолюдських ідеалів і цінностей. Саме у цьому, на моє переконання, запорука зміцнення духу нації», – наголосив Янукович.

 

Він додав, що розвиток духовності, віра є незмінними складовими утвердження України як сильної держави.

 

«Я закликаю усіх до спільної праці для людей, для духовного очищення суспільства. Ми маємо зміцнювати в людях почуття патріотизму, підтримувати їх громадянську активність, яка повинна втілюватись у конкретних справах на благо України», – сказав президент.

 

Духовна єдність народу, утвердження моральних цінностей є необхідними передумовами повноцінного процесу державотворення та сучасних демократичних змін, переконаний Янукович.

 

Яскравим прикладом об'єднання суспільства для досягнення спільної мети Янукович назвав успішне проведення фінальної частини Євро-2012.

 

«Успіх Євро-2012 – це успіх кожного громадянина нашої держави. Він полягав не лише в тому, що ми змогли модернізувати інфраструктуру, збудувати дороги, стадіони та готелі. Успіх у тому, що ми об’єдналися задля спільної мети, задля успіху», – зазначив Янукович.

 

Він додав, що ця єдність під державним прапором, під звучання національного гімну стала символом консолідації суспільства. «Це свідчення того, що ми єдиний сильний народ, незважаючи на те, якою мовою розмовляємо чи в якому регіоні країни живемо», – сказав Янукович.

 

Нагадаємо, з нагоди 21 річниці незалежності в Україні відбуваються святкові заходи.

96