Янукович вирішив усіх корупціонерів занести у єдиний реєстр

5 Жовтня 2011, 18:00

“Вжити заходів щодо формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення”, – говориться у документі.

Янукович доручив, внести у двотижневий строк доопрацьований проект Національної стратегії щодо запобігання і протидії корупції, а також проект закону про спеціально уповноважений орган з питань антикорупційної політики до 1 грудня.

Водночас, президент доручив Кабінету Міністрів підготувати та внести до 15 листопада проект указу президента стосовно порядку організації проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Організувати і запровадити з 1 січня спеціальної перевірки в центральних і місцевих органах виконавчої влади.

Згідно з документом, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ, за участю Генеральної прокуратури України повинні розробити та запровадити до 1 листопада 2011 року організаційно-правові механізми захисту від незаконного втручання, впливу на працівників правоохоронних органів, які розслідують справи про факти корупційних проявів серед посадових осіб високого рівня.

Нагадаємо, у серпні Віктор Янукович заявив, що не дозволить корупцією гальмувати реформи і пообіцяв, що його боротьбу з корупцією на власній шкурі відчують і свої, і чужі.

Раніше Віктор Янукович заявляв, що у кишенях чиновників осідають 10-15% коштів державного бюджету, які витрачаються у сфері держзакупівель