Янукович вирішив, що іспит Майданом послав йому сам Бог

24 Грудня 2013, 16:33

Янукович вкотре наголосив, що необхідність захисту національних інтересів та вирішення проблемних економічних питань стали причиною відтермінування підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Саме це рішення уряду, як сказав Янукович,  стало поштовхом до створення Євромайдану. І   недоліком у цьому процесі, на його переконання, була недостатня інформаційна політика, оскільки людям несвоєчасно пояснювали позицію влади щодо відстоювання національних інтересів.

«Коли ми отримали такий підйом у суспільстві, коли побачили Євромайдан – я з самого початку казав, у цьому нічого погано не було. Це прагнення людей до кращого життя», – сказав Янукович, додавши, що «дуже багато людей живуть не розумом, а емоціями».

«Під час цього емоційного вибуху на цьому почали грати політики, екстремісти, різного роду провокатори. Нам треба з цього всього зробити висновки, і ми це робимо, щоб у найближчому майбутньому ніколи не допустити таких випадків», – сказав президент.

«Господь Бог дав нам цей іспит, і ми його повинні пройти з відкритим обличчям, дивлячись людям в очі», – підсумував він.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд України призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС та  постановив відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу. Це рішення викликало масові акції протесту в Україні.