Янукович впевнений, що вибори були відкритими і змагальними

Акценти
9 Листопада 2012, 16:24

За словами Януковича, на вибори було запрошено безпрецедентно широке коло міжнародних спостерігачів – як представників відповідних інституцій, парламентських асамблей, так і окремих країн. «У спостереженні за виборами взяли участь 3797 представників міжнародних організацій та іноземних держав», – сказав президент.

Він нагадав, що нинішні вибори проходили згідно з новим законом, який був прийнятий за підтримки як більшості, так і парламентської опозиції.

«Сьогодні, підводячи підсумки виборчої кампанії, можна упевнено зазначити, що виборчий процес носив відкритий та змагальний характер, а виборці мали можливість здійснити своє волевиявлення, обравши своїх представників зі значної кількості політичних сил, які брали участь у виборах», – зазначив президент.

Він додав, що яскравим свідченням цього є обрання до Верховної Ради двох нових політичних сил.

Глава держави також звернув увагу на те, що в кількох округах виникли проблеми зі встановленням результатів, оскільки там зійшлися особисті амбіції кандидатів. «На сьогодні досягнутий компроміс – у цих проблемних округах будуть проведені перевибори», – зауважив він.

«Таким чином можна вважати, що українці обрали новий парламент. Я готовий із ним співпрацювати заради подальшого проведення реформ та покращення добробуту громадян», – додав Янукович.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що порушення під час голосування та підрахунку голосів не мали значення на підсумки виборів до Верховної Ради.

90