Янукович вгатив в дачу на Прикарпатті 33 мільйони з держбюджету. Збільшує мисливський будинок

20 Грудня 2010, 10:43

На таку суму замовило ремонтні роботи Держуправління справами у підприємства «Гарант» Львівської обласної організації Українського товариства глухих. Про це Тижню повідомили в Міністерстві економіки.


Мінекономіки погодило закупівлю робіт в одного учасника 9 грудня.


Раніше газета Ріната Ахметова «Сегодня» повідомила, що Віктор Янукович нібито хоче провести в резиденції новорічні та різдвяні свята і захотів оновити інтер’єр резиденції, якою раніше користувався Віктор Ющенко. У дворі замість літньої альтанки вже поставили капличку, зводили прибудову до мисливського будиночку. Крім резиденції, ремонтують дорогу з райцентру Богородчани до Гути.


Місцеві робітники жалілись, що їм не дали заробити на будівництві, позавозивши робітників з інших міст України, а керують нібито підрядники з Польщі та Львова.


За неофіційною інформацією «Сегодня», резиденцією нібито вже не опікується ДУС, а гроші на ремонт «карпатського Межигір’я» виділяють бізнесмени. Однак, за словами голови ДУС Андрія Кравця, в «Синьогорі» йдуть планові роботи.


Після тієї публікації анонімний представник адміністрації «Синьогори» повідомив, що у резиденції «запланований лише косметичний ремонт».


«Новий президент невимогливий, його влаштовує все, як там є. Просто треба дещо підновити — там камінчик відпав, там фарба відлущилася. Планували полагодити котельню, навіть тендер улітку оголосили. Котли там старі, десятирічні, вже використали свій ресурс. Із чотирьох достатньо поміняти хоча б один. Але коштів не виділили», – каже джерело.


Нагадаємо, два роки тому «Синьогора» постраждала від повені. На відновлення об’єктів виділили 2,5 млн грн. Тодішнє керівництво резиденції Віктора Ющенко спрямувало 1 млн грн на будівництво сауни поза оздоровчо-лікувальним корпусом. Через це в травні 2010 року прокуратура порушила кримінальну справу.