Янукович: у світі немає політика, причетного до такої кількості кримінальних справ, як Тимошенко

21 Червня 2012, 15:05

«Так, звичайно, мені шкода Юлію Тимошенко як людину. Але це не тільки співчуття. Я хочу, щоб цей процес був завершений якнайшвидше і суд прийняв справедливе рішення»,  – сказав Янукович в опублікованому в четвер інтерв'ю, уривки якого наводяться на сайті видання.

Відповідаючи на питання про можливе помилування Тимошенко, зокрема, звільнення від подальшого відбування покарання, Янукович сказав: «Коли ця кримінальна справа буде закінчена, переді мною постане питання, як бути далі. Я буду шукати можливість для гуманного вирішення».

«У всьому світі немає політика, причетного до такої великої кількості кримінальних справ, як Юлія Тимошенко. Але зараз важливо прояснити цю справу з юридичної точки зору», – сказав Янукович, додавши, що українська сторона запрошує для цього експертну оцінку американської компанії Skadden.

Він також зазначив, що вітає створення спостережної місії Європейського парламенту на касацію Тимошенко під керівництвом колишнього президента Польщі Олександра Кваснєвського і колишнього президента Європарламенту Пета Кокса.

Нагадаємо, екс-прем'єр Юлія Тимошенко має намір звернутися з позовом у суди інших країн у зв'язку із заявою президента Віктора Януковича про її причетність до вбивства депутата Євгена Щербаня в 1996 році.