Янукович-син і Арбузов за ліцензією Financial Times видаватимуть новий “Капітал”

19 Грудня 2012, 15:00

Власники нового видання – ті ж, що і у каналу БТБ і газети "Новий погляд". БТБ, як відомо, пов'язують з головою Нацбанку України Сергієм Арбузовим.

За ще однією версією, що оприлюднена у соціальних мережах до "Капіталу" причетний Олександр Янукович та російський бізнес. Але офіційних підтверджень щодо власників поки немає.

За даними джерел, керує новою газетою "екс-коммерсантовець" Олександр Виноградов. З 1 липня 2009 він звільнився з посаду першого заступника головного редактора газети «КомерсантЪ- Україна» і зайнявся розвитком сайту газети.

Влітку 2011 року Виноградов звільнився з посади редактора сайту "КомерсантЪ- Україна".

Родзинкою "Капіталу" стане співпраця з Financial Times (FT), з яким українське видання синхронізуватиме свої випуски (відразу після FT – Ред) і друкуватиме багато перекладених статей.

Наразі "Капітал" активно набирає працівників, – журналістів і рекламістів.

Основні "донори" кадрів – "Инвестгазета" і "КомерсантЪ- Україна". Йдеться як про працюючих у різний час у цих виданнях людях, так і про нинішніх працівниках. Зважаючи на активність співбесід, які ведуться на даний момент, старт видання може відбутися вже в середині зими.

Як повідомлялось, щоденна ділова газета "Экономические известия" відмовилася від виходу в друкованій версії. Крім "Экономических известий" у друкованій версії не виходить також журнал "Статус", який входить до "Медіа Інвест Груп

"Медіа Інвест Груп" контролюється співвласником корпорації "Індустріальний союз Донбасу" Сергієм Тарутою.

Нагадаємо, у 2011 році ділова газета "Дело" перестала виходити в друкованому форматі.

У листопаді 2010 року холдинг «Главред-медіа відмовився від друкованої версії видання «Телекритика».

А у лютому 2009 року припинився випуск друкованої версії щоденного видання «Газета 24».

Позначки: