Янукович шкодує, що люди мало знають про покращення

12 Вересня 2013, 18:05

«Коли люди свідомо бачать, розуміють, що до них йдуть керівники за порадою, коли з ними мають розмови, роз’яснюють, заради чого це робиться, коли людям усе зрозуміліше, тоді й оцінка більш об’єктивна. Тому нам треба обов’язково проводити роз’яснювальну роботу», – сказав Янукович щодо впровадження реформ.

Президент наголосив, що інформаційна робота є однією зі складових розбудови громадянського суспільства.  «Один із найбільших недоліків, які ми маємо, – це недостатність інформації. Не вистачає у нас вміння, нас цьому не навчили свого часу – створювати інформаційні кампанії чи іміджеві проекти. А це дуже важливо», – заявив Янукович.

Як повідомлялось, Віктор Янукович заявив, що реформи для України є такими ж необхідними, як капітальний ремонт для старого будинку. «Коли живеш у старій хаті і робиш ремонт, то і те незручно, й інше. Чекаєш, поки закінчиться. А потім даєш оцінку і бачиш, що зробив добре. Так і в нас: багато хто критикує, хто не розуміє того, що робиться в країні»,- сказав Янукович.

Голови Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що "посівна кампанія песимізму знаходить благодатний ґрунт у багатьох українських ЗМІ".